78231-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego dla Aresztu Śledczego w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części (pakiety).
Vorherige Bekanntmachung: 664111-2024
Interne Kennung: ZP-6/L/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa leków - 422 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-6/L/2024/1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Dostawa leków oraz wyrobów medycznych - 71 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung: ZP-6/L/2024/2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Dostawa środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego- 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-6/L/2024/3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: ZP-6/L/2024/4