See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa mobilnego rozdrabniacza jednowałowego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego rozdrabniacza jednowałowego wraz z osprzętem. Wymagane przez Zamawiającego parametry techniczne przedmiotu zamówienia zawarte są w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. Miejsce dostawy zamówienia – dostawa rozdrabniacza – miejscowość Stary Las 9, 83- 200 Starogard Gdański, gm. Starogard Gdański. 2. Dokumenty i świadectwa w języku polskim wymagane dla przedmiotu zamówienia: 1) Instrukcja obsługi w formie papierowej i elektronicznej, w tym DTR; 2) Karta gwarancyjna; 3) Świadectwo zgodności CE; 4) Katalog części zamiennych w formie papierowej i elektronicznej. 3. Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi dla przedmiotu zamówienia na okres 24 miesięcy liczonych od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru przedmiotu zamówienia bez wad („bez uwag/ bez zastrzeżeń”). 4. Wykonawca bezpłatnie dostarczy, wyposaży, uruchomi przedmiot dostawy oraz przekaże go w pełni sprawny i gotowy do użytku. Dokona również szkolenia pracowników Zamawiającego. 5. Koszty poniesione podczas transportu, montażu, uruchomienia przedmiotu zamówienia oraz koszty szkolenia personelu Zamawiającego (8 godzin) będą poniesione przez Wykonawcę.
Vorherige Bekanntmachung: 710850-2025
Interne Kennung: ZP-PN.06.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001