See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg, placów i chodników w mieście i gminie Maków Podhalański w sezonie zimowym 2025/2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg, placów, chodników (ZUD) na terenie Gminy Maków Podhalański w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części: Część Nr 1 – ZUD - Miasto Maków Podhalański, Grzechynia i Białka – 98,23 km Część Nr 2 – ZUD - Miejscowości Juszczyn, Żarnówka, Wieprzec i Kojszówka – 45,55 km Część Nr 3 – Dostawa materiałów szorstkich – 400 ton Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 10, 11 i 12 do SWZ stanowiących integralną część dokumentacji prowadzonego postępowania. Szczegóły dotyczące warunków współpracy z wykonawcą zawarte są w Załączniku nr 4 do SWZ_projekt umowy. Zimowe utrzymanie dróg polegać będzie na odśnieżaniu dróg poprzez mechaniczne usuwanie śniegu z jezdni i poboczy oraz zwalczanie śliskości zimowej, polegającej na zapobieganiu i usuwaniu jej za pomocą materiału uszorstniającego, zgodnego z obowiązującymi w tym zakresie przepisami tj. Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz.U. 2005 r. poz. 1960).
Vorherige Bekanntmachung: 677712-2025
Interne Kennung: PiR.271.1.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – ZUD - Miasto Maków Podhalański, Grzechynia i Białka
Beschreibung: Część Nr 1 – ZUD - Miasto Maków Podhalański, Grzechynia i Białka w zakresie: Zadanie A - drogi odśnieżane z posypywaniem / posypywane - 38,20 km Zadanie B - drogi odśnieżane bez posypywania - 19,58 km Zadanie C - drogi odśnieżane w przypadku intensywnych opadów - 30,00 km; Zadanie D - chodniki odśnieżane z posypywaniem /posypywane - 10,45 km RAZEM CZĘŚĆ 1 - 98,23 km Zakładana liczba dni dla Zadania A - (odśnieżanie + posypywanie 25 dni, posypywanie 15 dni) - 40 dni Zakładana liczba dni dla Zadania B - 20 dni Zakładana liczba dni dla Zadania C - 20 dni Zakładana liczba dni dla Zadania D - (odśnieżanie + posypywanie 10 dni, posypywanie 10 dni) - 20 dni
Interne Kennung: PiR.271.1.11.2025.1
Menge: 98,23 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – ZUD - Miejscowości Juszczyn, Żarnówka, Wieprzec i Kojszówka
Beschreibung: Część Nr 2 – ZUD - Miejscowości Juszczyn, Żarnówka, Wieprzec i Kojszówka Zadanie A - drogi odśnieżane z posypywaniem /posypywane - 4,90 km Zadanie B - drogi odśnieżane bez posypywania - 20,00 km Zadanie C - drogi odśnieżane w przypadku intensywnych opadów - 20,00 km; Zadanie D - chodniki odśnieżane z posypywaniem/posypywane - 0,65 km; RAZEM CZĘŚĆ 2 - 45,55 km Zakładana liczba dni dla Zadania A - (odśnieżanie + posypywanie 25 dni, posypywanie 15 dni) - 40 dni Zakładana liczba dni dla Zadania B - 20 dni Zakładana liczba dni dla Zadania C - 20 dni Zakładana liczba dni dla Zadania D - (odśnieżanie + posypywanie 10 dni, posypywanie 10 dni) - 20 dni
Interne Kennung: PiR.271.1.11.2025.2
Menge: 45,55 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – ZUD - Dostawa materiałów szorstkich
Beschreibung: Część Nr 3 – ZUD - Dostawa materiałów szorstkich
Interne Kennung: PiR.271.1.11.2025.3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
Menge: 400 Tonnen