782366-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene Druckerzeugnisse – Dostawa druków ścisłego zarachowania w postaci dokumentów publicznych drugiej i trzeciej kategorii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa druków ścisłego zarachowania w postaci dokumentów publicznych drugiej i trzeciej kategorii
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na Dostawy druków ścisłego zarachowania w postaci dokumentów publicznych drugiej i trzeciej kategorii. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie Formularzem Cenowym stanowi załącznik nr 5 do SWZ, załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdz. XIX do SWZ. 3.Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, tj. uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, chyba że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców. 5. Rodzaj i zakres zmian do umowy został wskazany w Rozdz. XIX SWZ. 6.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 7. Termin związania ofertą 09.03.2026 r. 8. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 9. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 10. Termin wykonania zamówienia (dostawa): 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania przez Zamawiającego zapotrzebowania. 11. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn nr 3 Wydziału Zaopatrzenia KSP, ul. Włochowska 25/33, 02-336 Warszawa. 12. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie dokonuje zakupu asortymentu. Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych przez Zamawiającego z maksymalnie 3 (trzema) Wykonawcami, których ceny ofert wyliczone zgodnie z postanowieniami Rozdz. XIII ust. 2 SWZ, nie przekroczą kwoty, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie umowy ramowej i uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców. 13. Informacja o warunkach udziału w postępowaniu: 1) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4,7,8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 2) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy dotyczących zdolności technicznej tj., Wykonawca musi posiadać następujące certyfikaty niezależnego podmiotu zajmującego się poświadczaniem spełniania przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością: a) PN-EN ISO 9001 (zarządzanie jakością), b) PN-EN ISO 14001 (zarządzanie ochroną środowiska), 3) Wykonawca może zamiast podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2, złożyć równoważne podmiotowe środki dowodowe wystawione przez podmioty mające siedzibę w innym państwie członkowskim Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 4) Wykonawca, który z przyczyn niezależnych od niego nie ma dostępu do podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 2, lub nie ma możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, może złożyć inne podmiotowe środki dowodowe dotyczące odpowiednio zapewnienia jakości lub środków zarządzania środowiskowego, o ile udowodni, że stosowane przez niego: a) środki zapewnienia jakości są zgodne z wymaganymi normami zarządzania jakością lub b) środki zarządzania środowiskowego są równoważne środkom wymaganym na mocy mającego zastosowanie systemu lub normy zarządzania środowiskowego.
Interne KennungWZP-3144/25/215/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy w zw. z art. 132 ustawy, w zw. z art. 314 ust. 1 pkt 1 ustawy oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na Dostawy druków ścisłego zarachowania w postaci dokumentów publicznych drugiej i trzeciej kategorii, 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie Formularzem Cenowym stanowi załącznik nr 5 do SWZ, załącznik nr 6 do SWZ oraz Rozdz. XIX do SWZ. 3.Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia minimum 12 miesięcy gwarancji i rękojmi na dostarczony asortyment.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.