2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ a MŠ Jana Broskvy – rekonstrukce školní kuchyně - vybavení a technologie
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka gastronomické technologie do stravovacího provozu. V rámci veřejné zakázky dojde ke kompletní rekonstrukci a navýšení kapacity kuchyně, včetně řešení zázemí, provozní části a výdeje pokrmů ve školní jídelně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o otevřené nadlimitní řízení, které není rozděleno na části.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zakázka