See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa środków ochrony indywidualnej dla strażaków uczestniczących w akcjach ratowniczych”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje sie w SWZ w szczególności w załączniku nr 1
Vorherige Bekanntmachung: 615676-2025
Interne Kennung: WL.2370.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa środków ochrony indywidualnej dla strażaków uczestniczących w akcjach ratowniczych
Beschreibung: Dostawa środków ochrony indywidualnej dla strażaków uczestniczących w akcjach ratowniczych
Menge: 50 Stück