See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu do zarządzania informacją i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM) wspartego systemem do analizy zachowań (UEBA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa wspartego systemem do analizy zachowań wg następującej specyfikacji: 1. W zakresie zamówienia podstawowego (gwarantowanego): a) realizację Etapu I (Przygotowawczego) zawierającego: aa) opracowanie i przekazanie Harmonogramu; bb) opracowanie i przekazanie Projektu technicznego, b) realizację Etapu II (Wdrożeniowego) w zakresie: aa) dostarczenie sprzętu wraz ze Wsparciem technicznym producenta sprzętu na okres co najmniej 36 miesięcy; bb) dostarczenie licencji na oprogramowanie wraz ze Wsparciem technicznym producenta oprogramowania co najmniej 36 miesięcy; cc) wdrożenie Systemu zgodnie z Projektem technicznym; dd) opracowanie i przekazanie Dokumentacji powykonawczej, c) realizację Etapu III (Transfer wiedzy) w zakresie przeprowadzenia Warsztatów technicznych w zakresie obsługi i administracji Systemem. 2. W zakresie opcji: świadczenie Asysty technicznej przez Wykonawcę w trybie emergency i w trybie standardowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 580644-2025
Interne Kennung: DAZ/ZP/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa wspartego systemem do analizy zachowań wg następującej specyfikacji: 1. W zakresie zamówienia podstawowego (gwarantowanego): a) realizację Etapu I (Przygotowawczego) zawierającego: aa) opracowanie i przekazanie Harmonogramu; bb) opracowanie i przekazanie Projektu technicznego, b) realizację Etapu II (Wdrożeniowego) w zakresie: aa) dostarczenie sprzętu wraz ze Wsparciem technicznym producenta sprzętu na okres co najmniej 36 miesięcy; bb) dostarczenie licencji na oprogramowanie wraz ze Wsparciem technicznym producenta oprogramowania co najmniej 36 miesięcy; cc) wdrożenie Systemu zgodnie z Projektem technicznym; dd) opracowanie i przekazanie Dokumentacji powykonawczej, c) realizację Etapu III (Transfer wiedzy) w zakresie przeprowadzenia Warsztatów technicznych w zakresie obsługi i administracji Systemem. 2. W zakresie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp: świadczenie Asysty technicznej przez Wykonawcę w trybie emergency i w trybie standardowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia w zakresie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp jest świadczenie Asysty technicznej przez Wykonawcę w trybie emergency i w trybie standardowym. Zakres i warunki świadczenia usługi Asysty technicznej zostały opisane w § 8 S Załącznika nr 1 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy.