2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie: kompleks Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie, kompleks Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie, kompleks Wodna Dolina przy ul. Paderewskiego w Koszalinie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie
Interne Kennung: część nr 1 - PWK
Los: LOT-0002
Titel: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie
Interne Kennung: część nr 2 BiH
Los: LOT-0003
Titel: usługi w zakresie ratownictwa wodnego na terenie Wodnej Doliny przy ul. Paderewskiego w Koszalinie
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego na terenie Wodnej Doliny przy ul. Paderewskiego w Koszalinie
Interne Kennung: część nr 3 WOD