See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky výpočetní techniky pro centrálního zadavatele či pověřující zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků
Vorherige Bekanntmachung: 626702-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213300 Tischcomputer, 30232110 Laserdrucker, 30232150 Tintenstrahldrucker, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0108
Titel: Výpočetní technika 132
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je za zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávka výpočetní techniky, jejíž výčet včetně specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 1 Výzvy
Interne Kennung: EZAK 230/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0110
Titel: Výpočetní technika 134
Interne Kennung: EZAK 232/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0117
Titel: Výpočetní technika 142
Interne Kennung: EZAK 249/2025 OI
Los: LOT-0101
Titel: Výpočetní technika 113
Interne Kennung: EZAK 149/2025 OI
Los: LOT-0115
Titel: Výpočetní technika 140
Interne Kennung: EZAK 245/2025 OI
Los: LOT-0114
Titel: Výpočetní technika 139
Interne Kennung: EZAK 244/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0113
Titel: Výpočetní technika 138
Interne Kennung: EZAK 237/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0112
Titel: Výpočetní technika 137
Interne Kennung: EZAK 243/2025 OI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
Los: LOT-0111
Titel: Výpočetní technika 135
Interne Kennung: EZAK 233/2025 OI
Los: LOT-0116
Titel: Výpočetní technika 141
Interne Kennung: EZAK 246/2025 OI
Los: LOT-0109
Titel: Výpočetní technika 133
Interne Kennung: EZAK 231/2025 OI
Los: LOT-0053
Titel: Výpočetní technika 098
Interne Kennung: EZAK 77/2025 OI
Los: LOT-0107
Titel: Výpočetní technika 131
Interne Kennung: EZAK 229/2025 OI
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0106
Titel: Výpočetní technika 130
Interne Kennung: EZAK 248/2025 OI
Los: LOT-0105
Titel: Výpočetní technika 129
Interne Kennung: EZAK 217/2025 OI
Los: LOT-0104
Titel: Výpočetní technika 128
Interne Kennung: EZAK 216/2025 OI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0103
Titel: Výpočetní technika 127
Interne Kennung: EZAK 197/2025 OI
Los: LOT-0102
Titel: Výpočetní technika 123
Interne Kennung: EZAK 180/2025 OI