2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli niemedycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności udzielania świadczeń onkologicznych poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - Część I
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa mebli niemedycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności udzielania świadczeń onkologicznych poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” - część I. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych - przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają z Załącznik nr 1-4 - Formularz ofertowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 472992-2025
Interne Kennung: EO/EZ-2722/XLVIII/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Regał magazynowy ze stali nierdzewnej - kwasoodpornej
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Szafa ubraniowa BHP pojedyncza
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Szafki skrytkowe - metalowe czterodrzwiowe
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Meble płycinowe
Interne Kennung: 4