2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Brno – HW a SW pro serverovou infrastrukturu - nákup
Beschreibung: dodávka HW a SW pro serverovou infrastrukturu a poskytování servisních a dalších služeb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 32422000 Netzkomponenten, 32423000 Netzwerkspeichen, 32425000 Netzbetriebssystem, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dodávka HW a SW pro serverovou infrastrukturu a poskytování servisních a dalších služeb podle technické specifikace, která je součástí zadávací dokumentace
Interne Kennung: N006/25/V00023432
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32423000 Netzwerkspeichen, 48810000 Informationssysteme, 32422000 Netzkomponenten, 32425000 Netzbetriebssystem, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna se týká rozšíření rozsahu dodávek spočívající v dodání: vyššího počtu kusů dodaných výrobků nebo jejich částí nebo jejich příslušenství dle TECHNICKÉ SPECIFIKACE za splnění podmínek dle smlouvy. Vyhrazená změna závazku – změna osob, kterými prokázal splnění kvalifikace (poddodavatele), Vyhrazená změna uzavření smlouvy jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), inflační doložka ve vztahu k ceně systémové podpory a hzs dalších služeb