2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja Zdroju Św. Wojciecha i dostarczenie wody solankowej
Beschreibung: Eksploatacja Zdroju Św. Wojciecha i dostarczenie wody solankowej w ilości nie mniejszej niż 17 000 m3 i nie większej niż 18 000 m3 wody solankowej rocznie do grzybka inhalacyjnego, zlokalizowanego w Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich (dz. 104/14, KM 25), pijalni wody solankowej, zlokalizowanej na terenie Parku Południowego (dz. 104/14 KM 25) w rejonie Pomorskiego Centrum Reumatologicznego, zewnętrznej tężni solankowej, zlokalizowanej w ogrodzie Muzeum Sopotu (dz. 152, KM 32).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14450000 Salzlake
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001