782583-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Zajištění zimního humanitárního opatření Troja – zimní sezony 2025/2026 a 2026/2027“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění zimního humanitárního opatření Troja – zimní sezony 2025/2026 a 2026/2027“
BeschreibungObstarání záležitostí spočívajících v komplexním zajištění Zimního humanitárního opatřené /ZHO/ Troja pro zimní sezony 2025/2026 a 2026/2027 v na pozemku par.č. 440/3 k.ú Troja, době a rozsahu sjednaném ve smlouvě. Obstarání ZHO Troja pro jednu zimní sezonu zahrnuje především tyto záležitostí: i. zajištění nájmu prostorových systémů – kontejnerů a přiléhajícího mobilního zařízení útulny Troja, instalace, deinstalace po ukončení zimní sezony ii. zajištění přepravy prostorových systémů-kontejnerů a přiléhajícího mobilního zařízení útulny Troja do a z místa nakládky a vykládky pro danou zimní sezonu iii. zajištění správy vybudované útulny Troja a poskytování technické podpory po dobu trvání dané zimní sezony iv. koordinace všech dodavatelů při zajišťování všech výše uvedených záležitostí, aby byla řádně a včas vybudována útulna Troja, byl zajištěn její řádný a bezpečný provoz pro Potřebné osoby, následná deinstalace útulky Troja, vyklizení, vyčištění pozemku parc. č. 440/3 k. ú. Troja a jeho protokolárního předání příkazci.
Interne Kennung13a
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz, 70331100 Verwaltung von Institutionen, 98341100 Verwaltung von Unterkünften
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen§ 100 odstavec (1) Zákona vyhrazuje změny závazku smlouvy: - změny ceny v důsledku změny DPH - změny rozsahu předmětu plnění – rozšíření či omezení předmětu plnění