2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odběr pohonných hmot 2026 – středisko Liberec
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je odběr pohonných hmot – motorové nafty a Natural 95 (resp. Benzin BA95) pro středisko Liberec u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Pohonné hmoty musí odpovídat aktuálně platným technickým normám, zejm. normě ČSN EN 590 (motorová nafta) a normě ČSN EN 228+A1 (Natural 95). Od 1. 12. do 28. 2. předmětem dodávek může být dle požadavků zadavatele motorová nafta arktická dle ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32°C – v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klima. Název střediska: Středisko Liberec Adresa střediska: České mládeže 594/33, 460 06 Liberec 6 Předpokládaný objem motorové nafty/Natural 95 za 12 měsíců: 950 000 l / 5 000 l Počet odběrových karet - karty vozidel: 183 Počet odběrových karet - osobní karty: 244 Odběrovými kartami se rozumí: i) karty vozidel – obsahují všechny další potřebné údaje. Tato karta se ponechává ve vozidle; ii) osobní karty – obsahují tzv. osobní identifikátor, tj. jméno řidiče. Tuto kartu si ponechává příslušný řidič. Zadavatel uvádí, že osobní karty budou dodávány dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Více viz ZD.
Interne Kennung: Odběr pohonných hmot 2026 – středisko Liberec
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001