See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ. 2. Przedmiot dostawy ma spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024r poz. 1620), w szczególności ma być oznakowany znakiem CE, a jeżeli ocena zgodności była przeprowadzana pod nadzorem jednostki notyfikowanej, to obok znaku CE ma być umieszczony numer identyfikacyjny właściwej jednostki notyfikowanej 3. Przedmiot zamówienia ma być dostarczany w opakowaniu producenta. 4. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności, jeżeli dotyczy. 5. Wykonawca musi zagwarantować odpowiednio długi okres ważności dostarczanych produktów ( min. 1 rok), liczony od dnia dostawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 1 składa się z 4 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 2 składa się z 2 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 3 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 4 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 5 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 6 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 7 składa się z 32 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 8 składa się z 6 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 9 składa się z 9 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 10 składa się z 3 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 11 składa się z 2 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 12 składa się z 4 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 13 składa się z 13 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 14 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 15 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 16 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 17 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 18 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 19 składa się z 4 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 20 składa się z 7 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 21 składa się z 6 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 22 składa się z 20 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 23 składa się z 6 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 24 składa się z 4 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 25 składa się z 5 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 26 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 27
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 27 składa się z 2 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 28 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 29
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 29 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 30 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 31
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 31 składa się z 2 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 32
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 32 składa się z 3 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 33
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 33 składa się z 1 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 34
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 34 składa się z 2 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 35
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 35 składa się z 4 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu medycznego - Pakiet nr 36
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” im.Klary Jelskiej w Zakopanem. Pakiet nr 36 składa się z 9 pozycji. Przedmiot zamówienia szczegółowo określony jest w zał. nr 1 (tj. kalkulacji cenowej oferty) do SWZ.