See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego - części 1-5
Beschreibung: Zakup sprzętu komputerowego - części 1-5
Vorherige Bekanntmachung: 697853-2025
Interne Kennung: IHIT/P/44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
Beschreibung: Zakup komputera przenośnego typu laptop - szt 2
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
Beschreibung: Zakup komputera przenośnego typu laptop - szt 4
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zakup komputera obliczeniowego z monitorem
Beschreibung: Zakup komputera obliczeniowego z monitorem - szt 1
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zakup dysku sieciowego NAS
Beschreibung: Zakup dysku sieciowego NAS szt 1
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
Beschreibung: Zakup komputera przenośnego typu laptop - szt 1