2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Het uitvoeren van netanalyses 2025
Beschreibung: Het betreft het contracteren van een raamovereenkomst met twee (2) partijen voor het uitvoeren van netanalyses t.b.v. het tractie-energievoorzieningsnet (TEV-net). De looptijd van de raamovereenkomst is 3 jaar + 1 verlengingsopties van 1 jaar. Per opdracht/per inschrijfstaat van 300.000, - Euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het uitvoeren van netanalyses 2025
Beschreibung: Het uitvoeren van netanalyses t.b.v. het tractie-energievoorzieningsnet (TEV-net). Per opdracht/per inschrijfstaat van 300.000, - Euro (zegge: driehonderdduizend euro) exclusief BTW. Dit plafondbedrag mag niet met de inschrijfsom overschreden worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitvoering van grote en/of kleine netanalyses