782845-2023 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Security dienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Security dienstverlening
Beschreibung: De opdracht Security dienstverlening bestaat uit twee percelen: 1. Pen- en hacktesting 2. Security consultancy De verwachte (totale) contractwaarde voor PEN- en hacktesting is ruim 10 miljoen euro. De verwachte contractwaarde voor Security consultancy is ongeveer 5 miljoen euro. De Gemeente behoudt zich het recht voor om deze waarden in de aanbestedingsleidraad bij te stellen. Voor beide percelen geldt geen afnameverplichting.
Interne Kennung: AICT2022-0131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pen- en hacktesting
Beschreibung: Het uitvoeren van pen- en hacktesten. De verwachte (totale) contractwaarde voor PEN- en hacktesting is ruim 10 miljoen euro. De gemeente behoudt zich het recht voor om deze waarde in de aanbesteding bij te stellen. Er zal geen afnameverplichting gelden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Security consultancy
Beschreibung: De Gemeente heeft behoefte aan onafhankelijk en hoogwaardig advies op het gebied van informatiebeveiliging en concreet aan advies op de volgende onderdelen: - Second opinions ten aanzien van security architectuur (high level design) vraagstukken en PEN- en hacktest rapportages; - Reviews en advisering met betrekking tot te nemen cybersecurity maatregelen; - Advies aan andere dienstonderdelen op het gebied van security, bijvoorbeeld bij Security by Design vraagstukken. De verwachte contractwaarde voor Security consultancy is ongeveer 5 miljoen euro. De gemeente behoudt zich het recht voor om deze waarde in de aanbesteding bij te stellen. Er zal geen afnameverplichting gelden.
Interne Kennung: 2