2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów wraz oprogramowaniem VMware
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych i nieużywanych 4 sztuk serwerów wraz z licencjami oprogramowania VMvare. 2) W zakresie wykupienia na rzecz Zamawiającego 12-miesięcznych licencji oprogramowania VMware, które są podstawą funkcjonowania infrastruktury informatycznej Zamawiającego, w Załączniku nr 1 do umowy jednoznacznie wskazano nr katalogowy producenta, co powoduje, że Wykonawca nie może zaoferować innych licencji niż wskazane w ww. Załączniku. 3) Wykonawca musi posiadać uprawnienie producenta sprzętu i oprogramowania do ich sprzedaży. 4) W przypadku awarii serwera, Zamawiający wymaga przywrócenia ciągłości pracy urządzenia w terminie nie dłuższym niż 24 godziny od momentu zgłoszenia jego awarii. 5) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 60 miesięcy gwarancji Wykonawcy i minimum 60 miesięcy gwarancji Producenta na dostarczone urządzenia. 6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 595775-2025
Interne Kennung: ZPb-II.271.146.2025.DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001