See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem ultrazvuků s příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v jejich jednotlivých částech poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 2 ks ultrazvuků – echokardiografů s příslušenstvím pro Interní kliniku – Kardiovaskulární oddělení (1. část VZ), 2 ks ultrazvuků s příslušenstvím pro Kliniku dětského lékařství (2. část VZ), 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Kliniku nukleární medicíny (3. část VZ), 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Neurologickou kliniku (4. část VZ), 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Gynekologicko-porodnickou kliniku (5. část VZ) a 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Oddělení dětské neurologie (dále jen také „ZT“). Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých části VZ a v Zadávací dokumentace (dále také jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-52/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33112340 Echokardiografen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: UZV pro Oddělení dětské neurologie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 6. části poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Oddělení dětské neurologie. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-6.ČÁST
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD
Los: LOT-0005
Titel: UZV pro Gynekologicko-porodnickou kliniku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 5 části poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Gynekologicko-porodnickou kliniku. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-5.ČÁST
Los: LOT-0004
Titel: UZV pro Neurologickou kliniku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 4. části poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Neurologickou kliniku. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-4.ČÁST
Los: LOT-0003
Titel: UZV pro Kliniku nukleární medicíny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 3. část poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 1 ks ultrazvuku s příslušenstvím pro Kliniku nukleární medicíny. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-3.ČÁST
Los: LOT-0001
Titel: UZV – Echokardiograf pro Interní kliniku – Kardiovaskulární oddělení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 1. části poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení - 2 ks ultrazvuků – echokardiografů s příslušenstvím pro Interní kliniku – Kardiovaskulární oddělení. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-1.ČÁST VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: UZV pro Kliniku dětského lékařství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je v její 2. části poskytnutí komplexních služeb spočívajících v pronájmu a správě následujícího přístrojového vybavení: 2 ks ultrazvuků s příslušenstvím pro Kliniku dětského lékařství. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Interne Kennung: OŘN-52/25-2.ČÁST