782950-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Verwerking gemengd bouw- en sloopafval 6 gemeenten regio Utrecht
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerwerking gemengd bouw- en sloopafval 6 gemeenten regio Utrecht
BeschreibungHet transporteren en verwerken van gemengd bouw- en sloopafval voor 6 gemeenten in de regio Utrecht Naar verwachting is het totale jaarlijkse volume circa 3.200 ton gemengd bouw- en sloopafval.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0000
TitelVerwerking gemengd bouw- en sloopafval 6 RMN gemeenten
BeschreibungHet transporteren en verwerken van gemengd bouw- en sloopafval voor 6 RMN gemeenten (crica 3.200 ton/jr) Naar verwachting is het totale jaarlijkse volume circa 3.200 ton gemengd bouw- en sloopafval.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging van de opdracht is mogelijk