See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r.
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r. Przedmiot zamówienia dla Cz. I - Zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r. 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów segregowanych z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Mosina oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mosinie, polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) Wykonawca zobowiązany jest poddać (wszcząć proces) przyjęte odpady procesom odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) niezwłocznie po dniu ostatniego przekazania odpadów komunalnych jednak nie później niż w terminie 7 dni licząc od dnia ostatniego przekazania. 4) Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej do dnia 15 stycznia po zakończonym roku kalendarzowym, na piśmie oraz drogą elektroniczną: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów oraz b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu odzysku (recyklingu) jakiemu zostały poddane w tym również ilości odpadów poddanych procesowi unieszkodliwiania na składowisku odpadów; c) ilości odpadów które nie przeszły procesu przetwarzania, lecz zostały zmagazynowane i zostaną poddane przetworzeniu w terminie późniejszym. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokument potwierdzający poziom odzysku/recyklingu niezwłocznie po otrzymaniu od ostatecznego recyklera kopii za zgodność z oryginałem dokumentów DPR (dokument potwierdzający recykling) i/lub EDPR (dokument potwierdzający odzysk). 5) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 6) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 7) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych zamówieniem jak również ich szacunkowa ilość przedstawia odpowiednio: „Opis Przedmiotu Zamówienia” stanowiący załącznik nr 3a do SWZ i projekt umowy załącznik nr 4a do SWZ. Przedmiot zamówienia dla Cz. II - Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r. 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mosinie, w terminie od dnia 15 października 2024 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) Wykonawca zobowiązany jest poddać (wszcząć proces) przyjęte odpady procesom odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) niezwłocznie po dniu ostatniego przekazania odpadów komunalnych jednak nie później niż w terminie 70 dni licząc od dnia ostatniego przekazania. 4) Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej do dnia 15 stycznia po zakończonym roku kalendarzowym,, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów oraz b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu odzysku (recyklingu) jakiemu zostały poddane w tym również ilości odpadów poddanych procesowi unieszkodliwiania na składowisku odpadów; c) ilości odpadów które nie przeszły procesu przetwarzania, lecz zostały zmagazynowane i zostaną poddane przetworzeniu w terminie późniejszym. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokument potwierdzający poziom odzysku/recyklingu niezwłocznie po otrzymaniu od ostatecznego recyklera kopii za zgodność z oryginałem dokumentów DPR (dokument potwierdzający recykling) i/lub EDPR (dokument potwierdzający odzysk). 5) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 6) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 7) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (dalej: „u.o.”) oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (dalej: „u.c.p.g”). Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub ob
Interne Kennung: BZP.271.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r. Cz. I - Zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów segregowanych z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Mosina oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mosinie, polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) Wykonawca zobowiązany jest poddać (wszcząć proces) przyjęte odpady procesom odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) niezwłocznie po dniu ostatniego przekazania odpadów komunalnych jednak nie później niż w terminie 7 dni licząc od dnia ostatniego przekazania. 4) Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej do dnia 15 stycznia po zakończonym roku kalendarzowym, na piśmie oraz drogą elektroniczną: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów oraz b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu odzysku (recyklingu) jakiemu zostały poddane w tym również ilości odpadów poddanych procesowi unieszkodliwiania na składowisku odpadów; c) ilości odpadów które nie przeszły procesu przetwarzania, lecz zostały zmagazynowane i zostaną poddane przetworzeniu w terminie późniejszym. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokument potwierdzający poziom odzysku/recyklingu niezwłocznie po otrzymaniu od ostatecznego recyklera kopii za zgodność z oryginałem dokumentów DPR (dokument potwierdzający recykling) i/lub EDPR (dokument potwierdzający odzysk). 5) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 6) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 7) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne.
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r. Cz. II - Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina w 2024 r. oraz 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów nieruchomości zamieszkałych gminy Mosina oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mosinie, w terminie od dnia 15 października 2024 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. polegająca na: 1) przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3) Wykonawca zobowiązany jest poddać (wszcząć proces) przyjęte odpady procesom odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D) niezwłocznie po dniu ostatniego przekazania odpadów komunalnych jednak nie później niż w terminie 70 dni licząc od dnia ostatniego przekazania. 4) Wykonawca przekaże Zamawiającemu najpóźniej do dnia 15 stycznia po zakończonym roku kalendarzowym,, na piśmie oraz drogą mailową: a) informację potwierdzającą rodzaj procesu odzysku przyjętych odpadów oraz b) ilości produktów lub odpadów z nich wytworzonych ze wskazaniem ostatecznej instalacji do której trafiły (nazwa, nr BDO wraz z numerem MPD) wraz z podaniem ostatecznego procesu odzysku (recyklingu) jakiemu zostały poddane w tym również ilości odpadów poddanych procesowi unieszkodliwiania na składowisku odpadów; c) ilości odpadów które nie przeszły procesu przetwarzania, lecz zostały zmagazynowane i zostaną poddane przetworzeniu w terminie późniejszym. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokument potwierdzający poziom odzysku/recyklingu niezwłocznie po otrzymaniu od ostatecznego recyklera kopii za zgodność z oryginałem dokumentów DPR (dokument potwierdzający recykling) i/lub EDPR (dokument potwierdzający odzysk). 5) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, 6) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, 7) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 4) usługami - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”. Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (dalej: „u.o.”) oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (dalej: „u.c.p.g”). Poza zakresem zamówienia pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż odpady komunalne. Szacunkowa ilość odpadów o kodzie 20 03 01 (niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych) wynosi: 7 767,42 Mg Uwaga: 20 03 01 – (niesegregowane) zmieszane odpady komunalne – odpady zmieszane zbierane bez popiołów. Popiół stanowi odrębną frakcję o kodzie ex20 01 99, która została ujęta w dokumentach zamówienia dla Cz.I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden