783111-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Usługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w Spółkach PGE Energia Ciepła S.A, PGE Paliwa Sp. z o. o., Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. oraz PGE Toruń S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w Spółkach PGE Energia Ciepła S.A, PGE Paliwa Sp. z o. o., Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. oraz PGE Toruń S.A.
BeschreibungUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w Spółkach PGE Energia Ciepła S.A, PGE Paliwa Sp. z o. o., Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. oraz PGE Toruń S.A.
Vorherige Bekanntmachung260006-2025
Interne KennungPOST/PEC/PEC/ZSK/00201/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Nr 1 w Krakowie oraz PGE Paliwa Sp. z o.o.
BeschreibungUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Nr 1 w Krakowie oraz PGE Paliwa Sp. z o.o.
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
BeschreibungUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Interne KennungCzęść II
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1.1. Prawo opcji będzie polegało na możliwości zlecenia przez zamawiającego prac, które zostały określone w Załączniku nr 11_II do SWZ (Formularz cenowy – zakres opcjonalny). 1.2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 1.3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).
LosLOT-0003
TitelUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w PGE Toruń S.A.
BeschreibungUsługi letniego i zimowego utrzymania terenów zewnętrznych oraz porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych w PGE Toruń S.A.
Interne KennungCzęść III