See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa budynku dydaktyczno-administracyjnego w formule zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: Tytuł: „Budowa budynku dydaktyczno-administracyjnego w formule zaprojektuj i wybuduj” Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego oraz roboty budowlane w zakresie budowy budynku dydaktycznego w technologii modułowej w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z załącznikami opracowany zgodnie z wymaganiami - art. 103 ust.2 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Fryderyka Chopina. Nieruchomość znajduje się na obszarze układu urbanistyczno-architektonicznego dawnych koszar im. generała Hermana von Stranza z 1935 roku, który to układ wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także zaprojektowanie i wykonanie niezbędnych przyłączy i przebudowy kolidujących sieci i instalacji, demontaż kolidujących elementów zagospodarowania (w tym nawierzchni utwardzonych, boiska wraz z urządzeniami i ogrodzeniem, elementów małej architektury). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dokumentację Projektową 2) Roboty budowlane zgodnie z PFU 3) Nadzór autorski 4) Dokumentację powykonawczą 5) Serwis urządzeń wbudowanych 6) Przyłącza do budynku. 7) Delegacje związane z odbiorem gotowych elementów (modułów).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tytuł: „Budowa budynku dydaktyczno-administracyjnego w formule zaprojektuj i wybuduj” Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego oraz roboty budowlane w zakresie budowy budynku dydaktycznego w technologii modułowej w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z załacznikami opracowany zgodnie z wymaganiami - art. 103 ust.2 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wielkopolskiego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Fryderyka Chopina. Nieruchomość znajduje się na obszarze układu urbanistyczno-architektonicznego dawnych koszar im. generała Hermana von Stranza z 1935 roku, który to układ wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także zaprojektowanie i wykonanie niezbędnych przyłączy i przebudowy kolidujących sieci i instalacji, demontaż kolidujących elementów zagospodarowania (w tym nawierzchni utwardzonych, boiska wraz z urządzeniami i ogrodzeniem, elementów małej architektury). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dokumentację Projektową 2) Roboty budowlane zgodnie z PFU 3) Nadzór autorski 4) Dokumentację powykonawczą 5) Serwis urządzeń wbudowanych 6) Przyłącza do budynku. 7) Delegacje związane z odbiorem gotowych elementów (modułów).