See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0240 - Onkruidbeheersing & Onderhoud openbare ruimte
Beschreibung: Het verwijderen van onkruid en bladslag op diverse verhardingstypen op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van bladslag van gazon op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van divers vuil in water (drijfvuil) op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van zinkvuil op beeldkwaliteitsniveau C; • Het veegbeheer in Weesp op beeldkwaliteitsniveau B (enkel perceel 5); • Incidenteel het veegbeheer in de overige stadsdelen op beeldkwaliteitsniveau B.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Zuid + Centrum
Beschreibung: Het verwijderen van onkruid en bladslag op diverse verhardingstypen op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van bladslag van gazon op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van divers vuil in water (drijfvuil) op beeldkwaliteitsniveau C; • Het verwijderen van zinkvuil op beeldkwaliteitsniveau C; • Het veegbeheer in Weesp op beeldkwaliteitsniveau B (enkel perceel 5); • Incidenteel het veegbeheer in de overige stadsdelen op beeldkwaliteitsniveau B
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Nieuw-west + West
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Noord + Landelijk Noord
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Oost + Zuidoost (inclusief beheergebieden Ouderkerk aan de Amstel en Duivendrecht)
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Weesp (inclusief Driemond)
Los: LOT-0006