783214-2023 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Overslag, transport en verwerking HRA C, A en GFT/GFE ASL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overslag, transport en verwerking HRA C, A en GFT/GFE ASL
Beschreibung: Afval Samenwerking Limburg (ASL) is een vereniging die de afvalverwerkingscontracten namens 30 Limburgse gemeenten beheert. Hieronder vallen alle Limburgse gemeenten behalve de gemeente Mook en Middelaar. De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst per individuele opdrachtgever (gemeente of uitvoeringsorganisatie) af te sluiten voor de ontvangst, overslag en verwerking van huishoudelijk restafval (HRA c.a.), groente-, fruit- en tuinafval (GFT) en groente-, fruit- en etensresten (GFE). perceel 1 - Brongescheiden HRA c.a. Rd4 (Heerlen), afgehaald bij het overslagstation van Rd4: ± 47.500 ton per jaar; perceel 2 - Brongescheiden HRA c.a., van alle gemeenten (minus de Rd4 gemeenten en Weert): ± 76.000 ton per jaar; - HRA c.a. dat moet worden nagescheiden van Weert (12.000 ton), de RWM gemeenten (hoogbouw, 2.427 ton), Maastricht (hoogbouw, 2.500 ton) en Venlo (hoogbouw, 2.000 ton): ± 19.000 ton per jaar; perceel 3 - GFE gemeente Horst aan de Maas: ± 3.000 ton per jaar; perceel 4 - GFT ASL-gemeenten: ± 88.000 ton per jaar; perceel 5 - GFT RWM-gemeenten: ± 15.000 ton per jaar; perceel 6 - GFT RD Maasland- gemeenten en gemeente Roermond: ± 15.000 ton per jaar; perceel 7 = perceel (4 + 5 + 6) - Combinatieperceel van perceel 4, 5 en 6 (alle GFT): ± 117.000 ton per jaar.
Interne Kennung: ASL 2023 - 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1
Beschreibung: Brongescheiden HRA c.a. Rd4 (Heerlen), afgehaald bij het overslagstation van Rd4 ± 47.500 ton per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de opdracht betreft de periode van 1 januari 2024 tot en met 31 december 2027, met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: perceel 2
Beschreibung: a - Brongescheiden HRA c.a., van alle gemeenten (minus de Rd4 gemeenten en Weert); b - HRA c.a. dat moet worden nagescheiden van Weert (12.000 ton), de RWM gemeenten (hoogbouw, 2.427 ton), Maastricht (hoogbouw, 2.500 ton) en Venlo (hoogbouw, 2.000 ton). a - ± 76.000 ton per jaar b - ± 19.000 ton per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: perceel 3
Beschreibung: GFE gemeente Horst aan de Maas ± 3.000 ton per jaar
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: perceel 4
Beschreibung: GFT ASL-gemeenten ± 88.000 ton per jaar
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: perceel 5
Beschreibung: GFT RWM-gemeenten ± 15.000 ton per jaar
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: perceel 6
Beschreibung: GFT RD Maasland- gemeenten en gemeente Roermond ± 15.000 ton per jaar
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: perceel 7
Beschreibung: Combinatieperceel van perceel 4, 5 en 6 (alle GFT) ± 117.000 ton per jaar
Interne Kennung: 7