See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bielizny pościelowej, kołder, poduszek oraz ręczników do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bielizny pościelowej, kołder, poduszek oraz ręczników do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Poszwa: poszwa na kołdrę o wymiarach 160 x 200cm. Kolorystyka: odcienie szarości do uzgodnienia. Splot: satynowo-atłasowy (adamaszek). Wzór materiału: pasek. Skład : 100% bawełna. Gramatura: min. 140g/m², uszyta z jednego płata materiału. Zapięcie na zakład hotelowy (bez guzików, zamków i troków). Kurczliwość do 3%. Nadająca się do prania w temp. min. 60°C Ilość: 400 szt. 2. Poszewka: poszewka na poduszkę o wymiarach 70 x 80cm. Kolorystyka: odcienie szarości do uzgodnienia. Splot: satynowo-atłasowy (adamaszek). Wzór materiału: pasek. Skład : 100% bawełna. Gramatura: min. 140g/m², uszyta z jednego płata materiału. Zapięcie na zakład hotelowy (bez guzików, zamków i troków). Kurczliwość do 3%. Nadająca się do prania w temp. min. 60°C Ilość: 400 szt. 3. Prześcieradło: prześcieradło o wymiarach 160 x 200cm . Materiał : 100% bawełna. Gramatura: min. 120g/m², uszyte z jednego płata materiału. Kolor: biały. Kurczliwość do 3%. Nadające się do prania w temp. min. 60°C Ilość: 500 szt. 4. Ręcznik: rozmiar 50 x 100cm. Materiał: 100% bawełna. Gramatura: min: 500g/m². Kolor: jednobarwny (odcienie szarości , zieleni, niebieskiego). Ilość: 260szt. 5. Kołdra całoroczna: rozmiar 160cm x 200cm. Wypełnienie: włókna silikonowane HCS. Waga wypełnienia: min. 960g, antyalergiczna, pikowana. Temperatura prania: min. 60°C , po procesie prania nie może występować zjawisko zbrylenia (zbicia) granulatu. Kolor biały. Ilość: 250 szt. 6. Poduszka: rozmiar 70cm x 80cm. Wypełnienie: granulat poliestrowy silikonowany. Waga wypełnienia: min. 1000g, antyalergiczna. Temperatura prania: min. 60°C, po procesie prania nie może występować zjawisko zbrylenia (zbicia) granulatu. Kolor biały. Ilość: 250 szt. Poszwy na kołdrę i poszewki na poduszkę powinny być w jednakowym kolorze/wzorze i stanowić komplet. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pościeli i ręczników we wskazane przez Zamawiającego miejsce oraz wniesienie do wskazanego pomieszczenia w internatach w Szczecinie, Stargardzie, Świnoujściu, Wałczu i Koszalinie.
Vorherige Bekanntmachung: 625747-2025
Interne Kennung: DZP-OS.2610.271.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: dostawa bielizny pościelowej, kołder, poduszek oraz ręczników do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Beschreibung: dostawa bielizny pościelowej, kołder, poduszek oraz ręczników do zasobu internatowego Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie
Interne Kennung: Część I