2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Brandstof voertuigen buitendienst Gemeente Geertruidenberg
Beschreibung: Raamovereenkomst voor brandstof voor de voertuigen van de buitendienst van de Gemeente Geertruidenberg 360.000 liter
Interne Kennung: K011029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst brandstof voertuigen buitendienst Gemeente Geertruidenberg
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor een raamovereenkomst voor brandstof voor de voertuigen van de buitendienst van de Gemeente Geertruidenberg. 360.000 liter
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlenging.