783286-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Údržba travnatých ploch a sběr listoví
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba travnatých ploch a sběr listoví
BeschreibungPředmětem celé veřejné zakázky s názvem Údržba travnatých ploch a sběr listí je poskytování služeb spojených s údržbou nezpevněných ploch s porostem trav a bylin, a to řez porostu za použití vhodného žacího ústrojí, v některých vybraných oblastech i sběr listí a nakládka a odvoz tímto řezem či sběrem vzniklé biomasy nedestruktivním způsobem pro podkladové vrstvy porostu. Odstranění biomasy bude provedeno v souladu s platnými právními předpisy České republiky. Bližší specifikace předmětu plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je upravena v samostatných návrzích smlouvy na plnění veřejné zakázky. Veřejná zakázka je ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ rozdělena na 10 samostatných částí, a to oblasti: 1. Centrum 2. Březinovy Sady 3. Východní část 4. Jižní část 5. Západní část 6. Horní Kosov 7. Bedřichov 8. Hruškové Dvory 9. Dětská hřiště 10. Příkopy
Interne KennungP25V00000077
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelVZ 1. část - Centrum
BeschreibungPředmětem plnění 1. části veřejné zakázky - Centrum je služba spočívající v provedení seče porostu, sběru listí a odvoz touto činností vzniklé biomasy.
Interne KennungP25V00000078