783356-2023 - Ergebnis
Niederlande – Bürobedarf – Kantoorartikelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft het doel om een raamovereenkomst te sluiten met één raamcontractant die kan voorzien in de levering van kantoorartikelen voor STC Group. De beoogde ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 november 2023. Omvang lag de afgelopen jaren tussen de € 93927 en € 144433, dit biedt echter geen garantie voor de toekomst, zie voor verdere informatie het beschrijvend document.
Interne Kennung: R0003001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanschaf kantoorartikelen Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging