See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej, stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 2, część 3, część 4 , część 5, część 6
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej
Vorherige Bekanntmachung: 775033-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2
Los: LOT-0002
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3
Los: LOT-0003
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4
Los: LOT-0004
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5
Los: LOT-0005
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6