783423-2023 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wykonanie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Część 1 – odbieranie i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, oraz odbieranie i transport odpadów komunalnych segregowanych i gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica oraz wyposażenie tych nieruchomości w odpowiednią ilość worków do zbierania selektywnych odpadów komunalnych. Część 2 - prowadzenie i obsługa Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Interne Kennung: ZP.271.21.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica oraz Prowadzenie i obsługa Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Beschreibung: Odbieranie i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, oraz odbieranie i transport odpadów komunalnych segregowanych i gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica oraz wyposażenie tych nieruchomości w odpowiednią ilość worków do zbierania selektywnych odpadów komunalnych. Prowadzenie i obsługa Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Interne Kennung: 1
Menge: 1