78343-2025 - Ergebnis
Tschechien – Technische Kontrolle und Tests – Vnitřní off-line inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 223, rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle - Petrovice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVnitřní off-line inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 223, rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle - Petrovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v přípravě projektové dokumentace a provedení kompletních inženýrských činností pro následnou realizaci geometrické inspekce a realizaci vnitřní off-line inspekce VTL plynovodu DN 500, trasa č. 223, rok uvedení do provozu 1973-75, úsek Velká Chuchle – Petrovice, včetně zprůchodnění tohoto plynovodu, a to vše v rozsahu zadání objednatele popsaného ve Smlouvě o dílo a jejích přílohách.
Interne KennungPPD240057
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí plnění spočívající v provedení projektové dokumentace, kompletní inženýrské činnosti a následné vlastní realizace vnitřní inspekce VTL plynovodu.
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle