2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, odnowienie licencji oraz wdrożenie systemu Omnissa Workspace ONE lub równoważny wraz ze szkoleniem i dokumentacją powdrożeniową (oprogramowanie typu MDM)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.Zakup dodatkowych licencji w modelu subskrypcyjnym dla „Omnissa Workspace ONE Mobile Essentials” lub równoważnych, dla urządzeń mobilnych w liczbie 150 sztuk w terminie 30 dni od dnia podpisania umowy na okres na 12 miesięcy 2.Zakup dodatkowych licencji w modelu subskrypcyjnym „Omnissa Workspace ONE Desktop Essentials” lub równoważnych dla komputerów PC w liczbie 1000 sztuk w terminie 30 dni od dnia podpisania umowy na okres 12 miesięcy; 3. Wdrożenie dodatkowych licencji o których mowa w pkt. 1, 2 i 4 będących przedmiotem postępowania w środowisku Zamawiającego, którym jest Active Directory (Windows Server 2016) w terminie 60 dni od dnia podpisania umowy; 4.Odnowienie posiadanych już licencji MDM w ilości 100 sztuk, ważnych do dnia 17.12.2025 r., wraz z wyrównaniem ich okresu wsparcia z produktami wymienionymi w pkt 1 i 2. Wykonawca zapewni ciągłość działania licencji od 17.12.2025r. W przypadku zaoferowania licencji równoważnych, do tych opisanych w pkt 1 i 2, zastąpienie posiadanych już licencji licencjami równoważnymi oferowanymi przez wykonawcę. 5.Odnowienie asysty technicznej w języku polskim, której ważność upływa w dniu 17.12.2025, z przedłużeniem jej obowiązywania do końca wsparcia produktów wymieniowych w pkt. 4. Asysta techniczna (w tym dla produktu równoważnego) musi spełniać co najmniej następujące wymagania: a.zapewnienie pełnego wsparcia technicznego w języku polskim, b.dostęp do aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa przez cały okres trwania subskrypcji, c.czas reakcji na zgłoszenie awarii maksymalnie 2 dni robocze, d.kompatybilność z istniejącą usługą katalogową Active Directory(Windows Server 2016) Zamawiającego, e.okres obowiązywania od chwili zawarcia umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 673300-2025
Interne Kennung: BDG-WZP.262.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z treścią art. 89 ustawy Pzp, Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu. W związku z publikacją tego ogłoszenia Zamawiający uprawniony jest do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001