2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu wsparcia technicznego ze sprzętem ratowniczym dla SGPR Jastrzębie-Zdrój
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: pojazd wsparcia technicznego ze sprzętem ratowniczym dla SGPR Jastrzębie-Zdrój, w skład którego wchodzi pojazd typu nośnik kontenerowy z urządzeniem załadowczym oraz żurawiem, a także kontener sprzętowy z wyposażeniem wykorzystywanym podczas działań ratowniczych prowadzonych przez Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą Jastrzębie-Zdrój
Interne Kennung: MT.2370.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück