783618-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Gebäudereinigung – Europese aanbesteding Schoonmaak gemeente Aalten & gemeente Oude IJsselstreek
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaak gemeente Aalten & gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: Europese aanbesteding schoonmaak voor diverse locaties van gemeente Aalten en gemeente OudeIJsselstreek zie aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding schoonmaak en procedure is beschreven in het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: Europese aanbesteding schoonmaak voor diverse locaties van gemeente Oude IJsselstreek Het betreft 2 locaties van totaal ongeveer 4.550 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimte en verkeersruimten te onderscheiden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Aalten
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor diverse locaties van gemeente Aaltne Het betreft 10 locatie van totaal ongeveer 9.000 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, sportzalen, en verkeersruimten te onderscheiden.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung