See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf LIAS Software
Beschreibung: Om de kwaliteitsimpuls te geven die 1Stroom voor ogen heeft, is zij op zoek naar een softwareoplossing. Op hoofdlijnen zijn de gevraagde functionaliteiten van de oplossing als volgt: - Budgetbeheer door budgethouders; - Opstellen van de financiële meerjarenbegroting volgens een ingestelde workflow; - Het opstellen van P&C-documenten; - Het gelijktijdig (door meerdere medewerkers) kunnen bewerken van P&C-documenten; - Werken in de cyclus voor meerdere entiteiten gelijktijdig - Verantwoorden van beleid volgens een ingestelde workflow; 1Stroom wenst een overeenkomst af te sluiten voor de duur van 4 jaar. De jaarlijkse kosten bedragen ca. € 15.000,-. Dit zijn de licentiekosten van het standaardpakket, inclusief online publicaties. Daarnaast verwachten we dat de éénmalige kosten voor implementatie ca. € 20.000,- bedragen. Door de mogelijke aanschaf van een MIP/Activa module kunnen de jaarlijkse kosten oplopen tot € 25.000 per jaar. De totale geraamde opdrachtwaarde bedraagt daarmee maximaal circa €120.000,-.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lias Software
Beschreibung: Aanschaf van LIAS
Interne Kennung: 1