2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatów prądotwórczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz uruchomienie fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych przystosowanych do pracy na zewnątrz o mocy znamionowej minimum: 27 kW, 30 kW, 33 kW, 50 kW oraz 127 kW. Agregaty muszą być wyposażone w automatykę SZR (Samoczynne Załączenie Rezerwy), posiadać niezbędną dokumentację techniczną oraz gwarancję producenta. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie urządzeń różnych producentów, pod warunkiem spełnienia wymagań technicznych określonych w SWZ. 2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć agregaty w liczbie i o parametrach wskazanych w poniższej tabeli: Lp.Moc PRP [kW]Ilość szt. Zużycie paliwa [l/h]*Zbiornik paliwa [l]Poziom hałasu [dB(A)/7m]Wymiary max. [mm]Masa max. [kg] 1 Min.27 1 max. 9 min. 65 max. 70 max. 2500×1000×1550 max. 1150 2 Min. 30 9 max. 9 min. 85 max. 70 max. 2500×1000×1550 max. 1150 3 Min. 33 1 max. 9,5 min. 100 max. 70 max. 2500×1050×1500 max. 1150 4 Min.50 15 max. 16 min. 120 max. 75 max. 2700×1300×1600 max. 1250 5 Min.127 1 max. 40 min. 300 max. 75 max. 3600×1400×2150 max. 2700 * Zużycie paliwa przy 100% PRP. 3. Każdy agregat musi spełniać następujące wymagania minimalne: 1) Trójfazowy, napięcie znamionowe 400 V, częstotliwość 50 Hz; 2) Stabilizacja napięcia AVR: max. ±1 %; 3) Współczynnik mocy: cos φ = 0,8 (indukcyjny); 4) Prądnica synchroniczna bezszczotkowa; 5) Chłodzenie cieczą; 6) Zintegrowany zbiornik paliwa o pojemności umożliwiającej min. 8 godzin pracy przy 80% mocy PRP; 7) Automatyka SZR (ATS): pełna funkcja automatycznego przełączania zasilania; 8) Panel sterowania: licznik motogodzin, napięcia, prądu, częstotliwości, alarmy; 9) Możliwość pracy w trybie ręcznym i automatycznym; 10) Stopień ochrony IP: min. IP23, agregaty przystosowane do pracy na zewnątrz; 11) Rozruch elektryczny z ładowarką akumulatora; 12) Obudowa dźwiękochłonna, odporna na warunki atmosferyczne; 13) Minimalne obciążenie techniczne: min. 30% PRP. 4. Do każdego agregatu należy dołączyć: 1) Deklarację zgodności CE, 2) Instrukcję obsługi (język polski), 3) Schemat elektryczny (w tym SZR), 4) Protokół uruchomienia. 5. Warunki dostawy: 1) Transport, rozładunek i ustawienie na wskazane miejsce wyznaczone przez Zamawiającego po stronie Wykonawcy; 2) Miejsce dostawy: adresy wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Starogard Gdański; 3) Termin realizacji: maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy; 4) Wymagane uruchomienie i przekazanie agregatów do użytkowania wraz z bezpłatnym przeszkoleniem obsługi. 6. Gwarancja i serwis: 1) Gwarancja: minimum 24 miesiące, maksymalnie 60 miesięcy; 2) Czas reakcji serwisowej: max. 48 godzin; 3) Obowiązkowy pierwszy przegląd po 100 motogodzinach w okresie gwarancyjnym na koszt Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 564208-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz uruchomienie fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych przystosowanych do pracy na zewnątrz o mocy znamionowej minimum: 27 kW, 30 kW, 33 kW, 50 kW oraz 127 kW. Agregaty muszą być wyposażone w automatykę SZR (Samoczynne Załączenie Rezerwy), posiadać niezbędną dokumentację techniczną oraz gwarancję producenta. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie urządzeń różnych producentów, pod warunkiem spełnienia wymagań technicznych określonych w SWZ. 2. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć agregaty w liczbie i o parametrach wskazanych w poniższej tabeli: Lp. Moc PRP [kW] Ilość szt. Zużycie paliwa [l/h]* Zbiornik paliwa [l] Poziom hałasu [dB(A)/7m] Wymiary max. [mm] Masa max. [kg] 1 Min.27 1 max. 9 min. 65 max. 70 max. 2500×1000×1550 max. 1150 2 Min. 30 9 max. 9 min. 85 max. 70 max. 2500×1000×1550 max. 1150 3 Min. 33 1 max. 9,5 min. 100 max. 70 max. 2500×1050×1500 max. 1150 4 Min.50 15 max. 16 min. 120 max. 75 max. 2700×1300×1600 max. 1250 5 Min.127 1 max. 40 min. 300 max. 75 max. 3600×1400×2150 max. 2700 * Zużycie paliwa przy 100% PRP. 3. Każdy agregat musi spełniać następujące wymagania minimalne: 1) Trójfazowy, napięcie znamionowe 400 V, częstotliwość 50 Hz; 2) Stabilizacja napięcia AVR: max. ±1 %; 3) Współczynnik mocy: cos φ = 0,8 (indukcyjny); 4) Prądnica synchroniczna bezszczotkowa; 5) Chłodzenie cieczą; 6) Zintegrowany zbiornik paliwa o pojemności umożliwiającej min. 8 godzin pracy przy 80% mocy PRP; 7) Automatyka SZR (ATS): pełna funkcja automatycznego przełączania zasilania; 8) Panel sterowania: licznik motogodzin, napięcia, prądu, częstotliwości, alarmy; 9) Możliwość pracy w trybie ręcznym i automatycznym; 10) Stopień ochrony IP: min. IP23, agregaty przystosowane do pracy na zewnątrz; 11) Rozruch elektryczny z ładowarką akumulatora; 12) Obudowa dźwiękochłonna, odporna na warunki atmosferyczne; 13) Minimalne obciążenie techniczne: min. 30% PRP. 4. Do każdego agregatu należy dołączyć: 1) Deklarację zgodności CE, 2) Instrukcję obsługi (język polski), 3) Schemat elektryczny (w tym SZR), 4) Protokół uruchomienia. 5. Warunki dostawy: 1) Transport, rozładunek i ustawienie na wskazane miejsce wyznaczone przez Zamawiającego po stronie Wykonawcy; 2) Miejsce dostawy: adresy wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Starogard Gdański; 3) Termin realizacji: maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy; 4) Wymagane uruchomienie i przekazanie agregatów do użytkowania wraz z bezpłatnym przeszkoleniem obsługi. 6. Gwarancja i serwis: 1) Gwarancja: minimum 24 miesiące, maksymalnie 60 miesięcy; 2) Czas reakcji serwisowej: max. 48 godzin; 3) Obowiązkowy pierwszy przegląd po 100 motogodzinach w okresie gwarancyjnym na koszt Wykonawcy.
Interne Kennung: RZP.271.26.2025