See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań na potrzeby ZBFŻ IRZiBŻ PAN w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa odczynników do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie przez Zespół Biologicznych Funkcji Żywności
Interne Kennung: ZP-WR/D/2025/11/09
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy