783783-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i instalacja oprogramowania do Tomografu Komputerowego i USG w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i instalacja oprogramowania do Tomografu Komputerowego i USG w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i instalacja oprogramowania do Tomografu Komputerowego i USG w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Vorherige Bekanntmachung602524-2025
Interne Kennung73/PN/MN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungZakup i instalacja oprogramowania do USG w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
BeschreibungZakup i instalacja oprogramowania do Tomografu Komputerowego w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudow
Interne KennungCzęść nr 2