2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przeglądy wyposażenia CLB wraz z wymianą części zużywalnych w podziale na pakiety”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów technicznych oraz konserwacji urządzeń znajdujących się w wyposażeniu Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska (GIOŚ), wraz z wymianą części zużywalnych. 2. Postępowanie zostało podzielone na 7 pakietów (zwanych dalej „częściami”): Część I: Przegląd chromatografów jonowych DIONEX firmy Thermo Fisher Scientific z wymianą części zużywalnych; Część II: Przegląd spektrometrów UV-VIS firmy HACH Lange; Część III: Przegląd spektrometrów UV-VIS firmy ABL&E JASCO; Część IV: Przegląd spektrofotometrów UV-VIS firmy ANALYTIK JENA; Część V: Przegląd analizatorów rtęci firmy MILLENIUM Merlin 1631 z wymianą części zużywalnych; Część VI: Przegląd Purge and Trap firmy OI Analytical (Xylem Lab Solutions), model Eclipse 4660 z wymianą części zużywalnych; Część VII: Przegląd automatycznych zestawów ekstrakcyjnych SPE-DEX-5000, firmy Horizon Technology z wymianą części zużywalnych 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji, został określony w załączniku nr 7.1 – 7.7 oraz 8.1 – 8.7 do SWZ - odpowiednio dla części I-VII. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 4.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 482675-2025
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.32.2025.PC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Przegląd spektrometrów UV-VIS firmy ABL&E JASCO
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7.3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.32.2025.PC cz.3