2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i utrzymanie kart USIM wraz ze świadczeniem usługi transmisji danych M2M w sieci komórkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę (zwanym dalej również „Operatorem”) usług telekomunikacyjnych na potrzeby Zamawiającego w szczególności usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej w zakresie pakietowej transmisji danych wraz z dostawą aktywnych i odpowiednio skonfigurowanych kart USIM zapewniających realizację Usług Transmisji Danych w technologii 2G/LTE. Szczegóły zamówienia zostały opisane w SWZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: POST/DYS/OSK/LZA/00080/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z pilną potrzebą zakupową, Zamawiający skorzystał z art. 138 ust. 2 pkt 2. ustawy PZP i skrócił termin na składanie ofert do 20 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Menge: 300 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tak, zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy (PPU)