2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové moduly a mobilní aplikace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace nových modulů a mobilních aplikací za účelem podpory činností zdravotnického personálu nemocnice, včetně jejich příslušenství a služeb technické podpory a rozvoje, a dále jsou předmětem plnění služby umělé inteligence (tzv. jazykového modelu, dále jen jako „LLM“) za účelem zefektivnění práce s tvorbou a zpracováním zdravotnické dokumentace.
Interne Kennung: VZ2025027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace nových modulů a mobilních aplikací za účelem podpory činností zdravotnického personálu nemocnice, včetně jejich příslušenství a služeb technické podpory a rozvoje, a dále jsou předmětem plnění služby umělé inteligence (tzv. jazykového modelu, dále jen jako „LLM“) za účelem zefektivnění práce s tvorbou a zpracováním zdravotnické dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001