2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Sanitaire Artikelen - Stichting H3O
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst met een Opdrachtnemer, die voorziet in de levering van Sanitaire Artikelen voor de Aanbestedende dienst. De omvang van de opdracht bedraagt ongeveer €94.000 per jaar exclusief btw. De bedragen, diensten, artikelen en aantallen die worden vermeld in de Offerteaanvraag en in de Bijlagen zijn indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: H3O-2023-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De opdracht is niet verdeeld in percelen. De omvang van de opdracht bedraagt ongeveer €94.000 per jaar exclusief btw. De bedragen, diensten, artikelen en aantallen die worden vermeld in de Offerteaanvraag en in de Bijlagen zijn indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële Looptijd van 48 maanden, met 2 maal een optie voor verlenging van 1 jaar of een andere combinatie van maximaal 2 jaar.