See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania w ramach programu licencjonowania grupowego Microsoft Products and Services Agreement
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, aktualizacji licencji i subskrypcji oprogramowania, odnowienia i zakupu wsparcia technicznego dla oprogramowania w ramach programu licencjonowania grupowego Microsoft Products and Services Agreement (MPSA) lub produktów i usług równoważnych dla wszystkich jednostek organizacyjnych PGL LP (469 jednostek). Wykaz oprogramowania stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 513038-2025
Interne Kennung: DZ.270.96.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, aktualizacji licencji i subskrypcji oprogramowania, odnowienia i zakupu wsparcia technicznego dla oprogramowania w ramach programu licencjonowania grupowego Microsoft Products and Services Agreement (MPSA) lub produktów i usług równoważnych dla wszystkich jednostek organizacyjnych PGL LP (469 jednostek). Wykaz oprogramowania stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach „prawa opcji” w okresie trwania umowy może zlecić Wykonawcy dostawę dodatkowych licencji, aktualizacji licencji i subskrypcji oprogramowania, odnowienia i zakupu wsparcia technicznego dla oprogramowania. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie. W ramach Opcji Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia przedmiotu zamówienia o wartość do 28 180 000,00 zł netto. Licencje, subskrypcje mogą być zamawiane pojedynczo - od 1 szt. Zamówienia w ramach Opcji będą realizowane na takich samych warunkach jak zamówienie obligatoryjne, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.