2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud van brandbeveiligingssystemen voor frietketels
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het verwijderen van de huidige brandbeveiligingssystemen, de huur en het onderhoud van nieuwe brandbeveiligingssystemen voor frietketels en het geven van aanbevelingen en technisch advies.
Interne Kennung: FIN/2025/016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brandbeveiligingssystemen voor frietketels
Beschreibung: Verwijderen van de huidige brandbeveiligingssystemen, de huur en het onderhoud van nieuwe brandbeveiligingssystemen voor frietketels en het geven van aanbevelingen en technisch advies
Interne Kennung: 1