78399-2026 - Ergebnis
Tschechien – Drucker und Plotter – Dynamický nákupní systém pro ICT vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro ICT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou dodávky vybraného standardního kancelářského ICT vybavení blíže specifikovaného ve výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
TitelTiskárny, multifunkční zařízení a skenery 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky tiskáren, multifunkčních zařízení a skenerů a k nim příslušných tonerů a náplní do tiskáren pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne KennungMU-ZAK/284211/2025/2910792/RMU
LosLOT-0002
TitelPříslušenství k PC 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky bude dodávání Příslušenství k PC. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne KennungMU-ZAK/306599/2025/2933737/RMU
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte