2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heat Source Amsterdam Noord - Lot 2 Grid
Beschreibung: Het project betreft de aanleg van een warmtetransportleiding (DN450/DN400) tussen de bestaande Noorderwarmteleiding en de hulpwarmtecentrale en een aftak (DN300/DN100) van deze warmtetransportleiding naar de locatie Amerbos.
Interne Kennung: Heat Source Amsterdam Noord - Lot 2 Grid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
5. Los
Los: LOT-0000