2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a zateplení B a C vč. přemístění ergoterapie v Hrabyni
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby spočívající v rekonstrukci a zateplení B a C vč. přemístění ergoterapie v Hrabyni. Podkladem pro vypracování nabídky je soupis stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr, projektová dokumentace a další dokumenty, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 7565
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0006