784119-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2026 roku.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2026 roku.
Beschreibung1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2026 roku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: a) CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I, b) CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II, c) CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez niniejszą SWZ, a w szczególności załączniki nr 7a, 7b i 7c a także projekty umów stanowiące załączniki nr 6a, 6b lub 6c do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung608662-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej
Interne KennungCZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak